Sale! Listwa styropianowa DLE52, elewacyjna sztukateria dekoracyjna, listwa elewacyjna styropianowa, producent sztukaterii, listwy sty Expand

DLE52 Listwa styropianowa zewnętrzna elewacyjna - Producent Sztukaterii

Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

Neu

Listwy elewacyjne do okien jak DLE52 od Producenta Sztukaterii są fantastycznym rozwiązaniem do szybkiej zmiany wizerunkowej elewacji budynku. Listwy zewnętrzne są przyklejane do fasady, a co za tym idzie metamorfoza jest natychmiastowa. Sztukateria elewacyjna jest odporna na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Listwy elewacyjne zostały pokryte masą sztukatorską metodą powlekania.

Mehr Infos

5934 Artikel

  • 100 x 35 mm.
  • 120 x 35 mm.
  • 140 x 40 mm.

58,21 zł

inkl. MwSt.

72,76 zł inkl. MwSt.

-20%

29,11 zł pro 1 mb.

Technische Daten

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość10 cm.
Grubość3,5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieWokółokienne
UwagaListwy sprzedawane na sztuki (odcinki 2mb)

Mehr Infos

Listwa elewacyjna DLE52 od Producenta Sztukaterii

Listwa elewacyjna okienna o symbolu DLE52 to zmysłowa klasyczna sztukateria zewnętrzna w cenie Producenta Sztukaterii. Profil DLE52 posiada subtelne zdobienie i idealnie sprawdzi się jako listwa elewacyjna okienna, a także jako listwa wokół drzwi czy bramy garażowej. Listwy elewacyjne zewnętrzne wykonane zostały z odpornego styropianu EPS200, który jest powlekany wysokiej jakości masą sztukatorską odporną na warunki atmosferyczne. Listwa elewacyjna posiada wymiary 200 x 10 x 3,5 cm. Listwy elewacyjne montujemy na klej do styropianu bezpośrednio na elewacji budynku. 

Listwy elewacyjne producent

Listwy elewacyjne były niegdyś najważniejszą częścią upiększania pałaców, a także domów szlacheckich. W naszych czasach jest to często używany element dekoracji na współczesnych elewacjach, wokół okien, czy też drzwi. Listwa elewacyjna przyczynia się do wykreowania niepowtarzalnego stylu elewacji podobnie jak klasycznego jak i nowoczesnego. Listwy elewacyjne zewnętrzne podkreślą urok i indywidualność Twojego domu.

Listwy elewacyjne ze styropianu powlekane są masą sztukatorską. Stosowany materiał na elewację przez Producenta Sztukaterii to styropian o najtwardszych właściwościach. Jest to produkt wytrzymały na warunki atmosferyczne i mikropęknięcia. Sztukaterię fasadową należy pomalować po montażu na dowolny kolor farbą na zewnątrz silikonową lub akrylową.

Listwy elewacyjne ze styropianu - elementy upiększające dom w współczesnym i klasycznym wydaniu.Wszystkie listwy elewacyjne zewnętrzne w ofercie Producenta Sztukaterii robione są w nowoczesnej technologii. Listwy elewacyjne wytwarzane są z utwardzonego styropianu EPS200. Kontur listew przycinany jest na ploterach, a później pokrywane są tynkiem sztukatorskim na bazie kruszywa kwarcowego i żywicy. Dzięki temu mają niezwykle dobre własności techniczne, a co za tym idzie są odporne na warunki atmosferyczne.

Listwa zewnętrzna z EPS200 z powodzeniem odzwierciedla klasyczne dekoracje, które autentycznie były zrealizowane z gipsu. Kiedyś listwy elewacyjne bonie robiono ręcznie, na fasadzie budynków. Obecnie cała metoda ich wytwarzania jest znacznie prostsza i szybsza. Stosowanie sztukaterii elewacyjnej ze styropianu EPS 200 łudząco przywodzi dziejową sztukaterię. Listwa elewacyjna to efektowna metoda na zdobienie budynków. Listwy elewacyjne z EPS200 to istotnie szybsza i tańsza metoda na wykonanie dekoracji jak z gipsu czy betonu. Listwy fasadowe do boniowania robione są w różnych formatach, oraz kształtach zarówno tych współczesnych jak i klasycznych. Listwy fasadowe przyklejamy do nawierzchni bezpośrednio na elewację.

Stosowane materiały przy produkcji oddziaływają na ich wagę i elastyczność, a także trwałość. Dzięki temu nie tworzą one obładowania dla elewacji. Profile zewnętrzne ze styropianu są bezproblemowe i szybkie w instalacji. Do ich montażu wymagany jest tylko odpowiedni klej montażowy.

Co więcej, styropian EPS 200 jest przyjazny dla środowiska i zdrowia oraz ma długą żywotność. Jest to również ekonomiczny materiał. Dzięki temu jest przystosowany na każdy budżet.

Listwa elewacyjna - wybierz styl

Producent Sztukaterii proponuje wielki wybór modeli. W asortymencie sklepu online www.producent-sztukaterii.pl oferowane są listwy elewacyjne zewnętrzne inspirowane znanymi, historycznymi elementami sztukaterii, a także tymi dzisiejszymi o nowoczesnych stylach. Nasz asortyment cały czas się rozszerza goniąc za trendami na świecie. Profile elewacyjne dostępne są w wielu stylach architektonicznych: prostych, klasycznych po ozdobne czy bardziej współczesne. Dzięki temu mają one swoje miejsce nie tylko w starszych i klasycznych budowlach czy kamienicach, ale także w nowoczesnej - współczesnej architekturze.

Listwy elewacyjne i ich wykorzystanie

Profile elewacyjne styropianowe można zastosować jako dekorację otaczającą drzwi lub okna. Takie dekoracje elewacyjne stosowane są w podobny sposób w domkach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych ( kamienicach ), użyteczności publicznej, jak i w zabudowaniach pałacowych. Listwy ze styropianu zewnętrzne niezwykle dobrze sprawdzają się podczas odnowy historycznego lub zabytkowego budownictwa. Architekci również aplikują takie dekoracje na świeżo powstałych zabudowaniach o nowoczesnym wyglądzie.

Listwa fasadowa zewnętrzna - barwy

Wiele osób myśli, że sztukateria fasadowa powinna być biała. Kolor ten istotnie oddaje niespotykane piękno kunsztownych krojów sztukaterii. Aczkolwiek coraz częściej właściciele domów stosują inne kolory np. pastelowe. barwy do elewacji można dopasować indywidualnie wedle osobistego uznania.

Listwy elewacyjne w ofercie Producenta Sztukaterii są osiągalne w barwie piaskowej. Listwa fasadowa jest gotowa do pomalowania na dowolny kolor po uprzednim zagruntowaniu. Dzięki temu zdołasz zaplanować dekorację pasującą do wizualnych wymagań budynku. Najlepiej malować listwy elewacyjne zewnętrzne po montażu i obróbce na elewacji.

Podsumowanie

Znakomite parametry techniczne, stylowy design, wytrzymałość, czy też dopieszczone detale przyczyniają się do popularności, jaką zyskały listwy elewacyjne z naszej oferty. Zarówno pośród projektantów budynków, jak i osób prywatnych.
Zalecamy nasze produkty sztukaterii zewnętrznej oraz wewnętrznej z pełnej naszej oferty Producenta Sztukaterii.

Reviews

Eigene Bewertung verfassen

DLE52 Listwa styropianowa zewnętrzna elewacyjna - Producent Sztukaterii

DLE52 Listwa styropianowa zewnętrzna elewacyjna - Producent Sztukaterii

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Accept Site use cookies