Sale! Listwa elewacyjna DLE47, styropianowa powlekana listwa elewacyjna, zewnętrzna listwa wokółokienna, producent sztukaterii, Expand

Listwa elewacyjna ze styropianu DLE47 - Producent Sztukaterii

Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

Neu

Klasyczna listwa elewacyjna zewnętrzna o symbolu DLE47 to zdobiony model sztukaterii elewacyjnej o stylowym wzorze. Listwa elewacyjna ze styropianu wykonana przez Producenta Sztukaterii Styropianowej z wysokiej jakości materiałów jak EPS200 powleczonego masą tynkarską. Listwy elewacyjne styropianowe otynkowane odporną masą świetnie sprawdzają się na elewacjach budynków jako dekoracje.

Mehr Infos

5934 Artikel

  • 100 x 35 mm.
  • 120 x 35 mm.
  • 140 x 40 mm.

58,21 zł

inkl. MwSt.

72,76 zł inkl. MwSt.

-20%

29,11 zł pro 1 mb.

Technische Daten

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość10 cm.
Grubość3,5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieWokółokienne
UwagaListwy sprzedawane na sztuki (odcinki 2mb)

Mehr Infos

DLE47 - Listwa elewacyjna od Producenta Sztukaterii

Listwa elewacyjna zewnętrzna od Producenta Sztukaterii Styropianowej to klasyczny model DLE47 o subtelnym wzorze. DLE47 to sztukateria elewacyjna wykonana z twardego styropianu EPS200 powleczonego następnie odporną na warunki atmosferyczne masą sztukatorską. Listwa elewacyjna posiada przetłoczenia i frezowania przez co elewacja budynku nabierze wyjątkowego charakteru. Wymiar listwy elewacyjnej DLE47 to 200 x 10 x 3,5 cm. Listwa elewacyjna zewnętrzna jest w kolorze piaskowym. Listwy elewacyjne najlepiej gruntować i malować po montażu na budynku.

Listwy elewacyjne od Producenta Sztukaterii

Listwy zewnętrzne były niegdyś najważniejszą częścią upiększania pałaców, a także domostw książęcych. Dziś jest to często stosowany element dekoracyjny na współczesnych elewacjach, wokół okien, czy też drzwi. Listwa elewacyjna przyczynia się do stworzenia niepowtarzalnego stylu fasady zarówno klasycznego jak i nowoczesnego. Listwy elewacyjne zewnętrzne podkreślą urok i indywidualność Waszego domu.

Listwy elewacyjne ze styropianu powlekane są tynkiem sztukatorskim. Stosowany materiał na fasadę przez Producenta Sztukaterii to Styropian EPS200. Jest to produkt mało podatny na warunki atmosferyczne i mikrouszkodzenia. Sztukaterię elewacyjną należy pomalować po instalacji na dowolny kolor farbą elewacyjną silikonową lub akrylową.

Listwy elewacyjne styropianowe - elementy dekorujące dom w współczesnym i klasycznym wydaniu. Wszystkie listwy elewacyjne zewnętrzne w ofercie Producenta Sztukaterii Styropianowej wykonywane są w nowej technologii. Listwy elewacyjne zewnętrzne produkowane są z zagęszczonego styropianu EPS200. Kształt listew przycinany jest na ploterach, a w następnej kolejności powlekane są tynkiem sztukatorskim na bazie kruszywa kwarcowego i żywicy. Dzięki temu mają bardzo dobre cechy techniczne, a co za tym idzie są odporne na warunki pogodowe.

Listwa zewnętrzna z EPS200 z powodzeniem odzwierciedla klasyczne dekoracje ( sztukateria zewnętrzna ), które pierwotnie były stworzone z gipsu. Kiedyś listwy elewacyjne do boniowania wykonywano ręcznie, na fasadzie budynków. Obecnie cała procedura ich wytwarzania jest znacznie łatwiejsza i szybsza. Stosowanie sztukaterii elewacyjnej ze styropianu EPS 200 łudząco przywodzi dziejową sztukaterię dekoracyjną. Listwa elewacyjna to fantastyczna metoda na ozdabianie budynków. Listwy elewacyjne ze styropianu to o wiele szybsza i tańsza metoda na wykonanie ozdoby jak z gipsu czy betonu. Sztukateria elewacyjna robiona jest w różnych rozmiarach, oraz kształtach. Zarówno tych współczesnych jak i klasycznych. Listwy zewnętrzne przyklejamy do nawierzchni bezpośrednio na elewację, następnie gruntujemy i malujemy.

Wykorzystywane artykuły przy pracy wpływają na ich wagę i elastyczność, a także wytrzymałość. Dzięki temu nie stanowią one obciążenia dla elewacji. Listwy elewacyjne ze styropianu są banalne i szybkie w instalacji. Do ich montażu wymagany jest jedynie dobrany klej montażowy.

Co więcej, styropian EPS 200 jest przyjazny dla środowiska i zdrowia oraz ma długą żywotność. Jest to także ekonomiczny materiał. Dzięki temu jest przystosowany na każdy budżet.

Listwa elewacyjna zewnętrzna - wybierz charakter

Producent Sztukaterii oferuje duży wybór profili. W asortymencie sklepu on-line www.producent-sztukaterii.pl proponowane są listwy elewacyjne zewnętrzne inspirowane znanymi, dziejowymi elementami sztukaterii dekoracyjnej, a także tymi dzisiejszymi o współczesnych nurtach. Nasz asortyment bez ustanku się rozszerza goniąc za nowinkami światowymi. Listwy elewacyjne bonie osiągalne są w wielu stylach architektonicznych: prostych, klasycznych po ozdobne czy bardziej nowoczesne. Dzięki temu mają one swoje miejsce nie tylko w starszych i klasycznych budowlach czy kamienicach, ale także w nowoczesnej - współczesnej architekturze.

Listwy elewacyjne styropianowe i ich stosowanie

Listwy elewacyjne ze styropianu można zastosować jako dekorację otaczającą drzwi jak i okna. Taka sztukateria elewacyjna używana jest w domach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych ( kamienicach ), obiektach użyteczności publicznej, jak i w zabudowaniach dworkowych, bliźniaczych czy szeregowych. Listwy styropianowe zewnętrzne bardzo dobrze sprawdzają się w trakcie renowacji dziejowego lub zabytkowego budownictwa. Projektanci także używają takie ozdoby na nowo powstałych zabudowaniach o nowoczesnym wyglądzie.

Listwa elewacyjna zewnętrzna - kolorystyka

Sporo osób uważa, że sztukateria zewnętrzna powinna być biała. Kolor ten rzeczywiście oddaje niesamowite piękno kunsztownych deseni sztukaterii. Aczkolwiek coraz częściej właściciele domów aplikują inne kolory np. pastelowe. barwy do fasady można dopasować indywidualnie wedle osobistego uznania.

Listwy elewacyjne w ofercie Producenta Sztukaterii są osiągalne w barwie piaskowej. Listwa elewacyjna jest przygotowana do pomalowania na dowolny kolor po wcześniejszym zagruntowaniu. Dzięki temu możesz zaplanować dekorację pasującą do wizualnych wymagań budynku. Najlepiej malować listwy elewacyjne zewnętrzne po przyklejeniu i obróbce na elewacji.

Podsumowanie - Producent Sztukaterii Styropianowej

Znakomite parametry techniczne, gustowny design, wytrzymałość, czy też dopieszczone detale przyczyniają się do popularności, jaką zdobyły listwy elewacyjne z naszej oferty. Zarówno pośród konstruktorów budynków, jak i osób prywatnych.
Rekomendujemy nasze produkty sztukaterii zewnętrznej oraz wewnętrznej z całej naszej propozycji Producenta Sztukaterii w wyjątkowych atrakcyjnych cenach.

Reviews

Eigene Bewertung verfassen

Listwa elewacyjna ze styropianu DLE47 - Producent Sztukaterii

Listwa elewacyjna ze styropianu DLE47 - Producent Sztukaterii

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Accept Site use cookies