Wyprzedaż! Listwa elewacyjna DLE33 styropianowa, zewnętrzna sztukateria, listwy styropianowe, listwy elewacyjne ze styropianu, producent sz Powiększ

Listwa elewacyjna DLE33 - Producent Sztukaterii Styropianowej

2 Opinia(e)
Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

Nowy

Listwa elewacyjna ze styropianu o symbolu DLE33 to fenomenalna sztukateria elewacyjna od Producenta Sztukaterii. Profil DLE33 to symetryczna listwa elewacyjna zdobiona po obu stronach ostrymi kątami. Listwy elewacyjne styropianowe jak DLE33 zostały wykonane ze styropianu EPS200 i następnie pokryte wysokiej jakości tynkiem sztukatorskim. Producent Sztukaterii Styropianowej oferuje super ceny.

Więcej szczegółów

6225 dostępnych sztuk

 • 100 x 35 mm.
 • 120 x 35 mm.
 • 140 x 40 mm.
 • 150 x 40 mm.

58,21 zł

brutto

72,76 zł brutto

-20%

29,11 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość10 cm.
Grubość3,5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieWokółokienne
UwagaPodana cena jest za 1mb

Więcej informacji

Sztukateria elewacyjna - DLE33 - Producent Sztukaterii Styropianowej

Listwa elewacyjna zewnętrzna o symbolu DLE33 Producenta Sztukaterii. Model DLE33 to ciekawa sztukateria zewnętrzna o nowoczesnym kształcie. Listwa elewacyjna posiada ostre kąty i jest to wzór symetryczny. Listwa elewacyjna ze styropianu EPS200 z nałożoną masą tynkarską, przez co DLE33 jest odporna na uszkodzenia i warunki atmosferyczne. Listwy elewacyjne zewnętrzne o nazwie DLE33 mają wymiar 200 x 10 x 3,5 cm. Listwy elewacyjne produkowane przez Producenta Sztukaterii z wysokiej jakości materiałów i atrakcyjnych cenach.

Listwy elewacyjne od Producenta Sztukaterii

Sztukateria zewnętrzna była niegdyś najważniejszą częścią upiększania pałaców, a także domostw książęcych. W naszych czasach jest to często używany element dekoracji na współczesnych elewacjach, wokół okien, czy też drzwi. Listwa elewacyjna przyczynia się do wykreowania niepowtarzalnego stylu fasady podobnie jak klasycznego oraz nowoczesnego. Listwy elewacyjne zewnętrzne pokreślą urok i indywidualność Twego domu.

Listwy elewacyjne ze styropianu EPS200 powlekane są tynkiem sztukatorskim. Używany surowiec na elewację przez Producenta Sztukaterii to Styropian EPS200. Jest to materiał wytrzymały na warunki atmosferyczne i mikropęknięcia. Sztukateria zewnętrzna nadaje się do malowania po montażu na dowolny kolor farbą zewnętrzną silikonową lub akrylową.

Listwy elewacyjne styropianowe - elementy upiększające dom w współczesnym i klasycznym wydaniu. Wszystkie listwy elewacyjne zewnętrzne w ofercie Producenta Sztukaterii Styropianowej robione są w nowoczesnej technologii. Listwy elewacyjne przygotowywane są z utwardzonego styropianu EPS 200. Kontur listew przycinany jest na ploterach, a następnie pokrywane są tynkiem sztukatorskim na bazie kruszywa kwarcowego i żywicy. Dzięki temu mają niesłychanie dobre cechy techniczne, a co za tym idzie są odporne na warunki pogodowe.

Listwa zewnętrzna z EPS200 z powodzeniem odzwierciedla stylowe dekoracje, które autentycznie były wykonane z gipsu. Kiedyś listwy elewacyjne bonie wykonywano ręcznie, na powierzchni budynków. Obecnie cała metoda ich robienia jest znacznie łatwiejsza i szybsza. Stosowanie sztukaterii elewacyjnej ze styropianu EPS 200 łudząco przywodzi dziejową sztukaterię dekoracyjną. Listwa elewacyjna to efektowna metoda na zdobienie domów. Listwy elewacyjne z EPS200 to dużo szybsza i tańsza metoda na stworzenie ozdoby jak z gipsu czy betonu. Listwy fasadowe do boniowania wykonywane są w różnych kalibrach, oraz kształtach zarówno tych współczesnych jak i klasycznych. Sztukateria elewacyjna przyklejana jest do budynku bezpośrednio na elewację.

Stosowane artykuły przy pracy oddziaływają na ich wagę i elastyczność, a także solidność. Dzięki temu nie stanowią one obciążenia dla elewacji. Listwy elewacyjne ze styropianu są łatwe i szybkie w montażu. Do ich montażu pomocny jest jedynie adekwatny klej montażowy.

Co więcej, styropian EPS 200 jest przyjazny dla środowiska i zdrowia oraz ma długą żywotność. Jest to również ekonomiczny materiał. Dzięki temu jest przystosowany na każdą kieszeń.

Listwa elewacyjna - wybierz trend

Producent Sztukaterii Styropianowej posiada w ofercie duży wybór modeli sztukaterii zewnętrznej. W asortymencie sklepu on-line www.producent-sztukaterii.pl sugerowane są listwy elewacyjne zewnętrzne inspirowane popularnymi, historycznymi detalami sztukaterii dekoracyjnej, a także tymi współczesnymi o współczesnych stylach. Nasz asortyment bez ustanku się poszerza goniąc za trendami światowymi. Listwy elewacyjne dostępne są w wielu stylach architektonicznych: prostych, klasycznych po ozdobne czy bardziej nowoczesne. Dzięki temu sztukateria elewacyjna odnajduje się nie tylko w starszych i klasycznych budowlach czy kamienicach, ale także w nowoczesnej - współczesnej architekturze.

Listwy elewacyjne i ich wykorzystanie

Sztukateria elewacyjna styropianowa może być zastosowana jako ozdoba otaczająca drzwi lub okna. Takie ozdoby elewacyjne używane są zarówno w domkach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych ( kamienicach ), obiektach użyteczności zbiorowej, jak i w zabudowaniach dworkowych, oraz bliźniaczych. Listwy styropianowe zewnętrzne bardzo dobrze sprawdzają się w trakcie renowacji historycznego lub zabytkowego budownictwa. Projektanci również wykorzystują takie ozdoby na dopiero co powstałych zabudowaniach o współczesnym designie.

Listwa elewacyjna zewnętrzna - barwy

Dużo osób uważa, że sztukateria zewnętrzna powinna być biała. Kolor ten istotnie oddaje niesamowite piękno misternych wzorów sztukaterii elewacyjnej. Jednakże coraz częściej posiadacze domów używają inne kolory np. pastelowe. Kolory do elewacji można dopasować osobiście według osobistego uznania.

Listwy elewacyjne bezpośrednio od Producenta Sztukaterii Styropianowej są osiągalne w barwie piaskowej. Listwa elewacyjna jest gotowa do pomalowania na jakikolwiek kolor po uprzednim zagruntowaniu. Dzięki temu zdołasz zaplanować dekorację pasującą do wizualnych wymagań budynku. Najlepiej malować listwy elewacyjne zewnętrzne po montażu i obróbce na elewacji.

Podsumowanie - Producent Sztukaterii Styropianowej

Znakomite parametry techniczne, gustowny design, odporność, czy też dopieszczone detale przyczyniają się do popularności, którą zdobyły listwy elewacyjne z naszej oferty. Zarówno pośród projektantów budynków, jak i osób prywatnych.
Rekomendujemy nasze produkty sztukaterii zewnętrznej oraz wewnętrznej z kompletnej naszej pełnej oferty Producenta Sztukaterii Styropianowej w super cenach.

Opinie

Oceń 
2020-05-09

Polecam

sklep pomocny w doborze produktów

  Oceń 
  2020-05-09

  Towar godny polecenia

  sklep pomocny w doborze produktów

   Napisz swoją opinię !

   Napisz opinię

   Listwa elewacyjna DLE33 - Producent Sztukaterii Styropianowej

   Listwa elewacyjna DLE33 - Producent Sztukaterii Styropianowej

   Najwyższej jakości sztukateria

   Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

   Zaakceptuj Site use cookies