Wyprzedaż! Listwa elewacyjna DLE35 styropianowa, nowoczesna, prosta listwa elewacyjna, profil styropianowy, producent sztukaterii, sztukate Powiększ

Listwa elewacyjna ze styropianu DLE35 - Producent Sztukaterii

2 Opinia(e)
Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

Nowy

Listwy elewacyjne DLE35 to nowoczesna sztukateria zewnętrzna wykonana ze styropianu EPS200 z masą sztukatorską w kolorze piaskowym. Listwa elewacyjna ze styropianu w atrakcyjnej cenie od Producenta Sztukaterii Styropianowej. Profile DLE35 to nowoczesna sztukateria elewacyjna z zaoblonym środkiem i bokami o kącie prostym. Listwa elewacyjna DLE35 ma wymiary 200 x 10 x 3,5 cm.

Więcej szczegółów

7912 dostępnych sztuk

 • 100 x 35 mm.
 • 120 x 35 mm.
 • 140 x 40 mm.
 • 150 x 40 mm.

58,21 zł

brutto

72,76 zł brutto

-20%

29,11 zł za 1mb

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość10 cm.
Grubość3,5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieWokółokienne
UwagaPodana cena jest za 1mb

Więcej informacji

Producent Sztukaterii Styropianowej - DLE35 - listwa elewacyjna zewnętrzna

Listwa elewacyjna o symbolu DLE35 to wspaniała sztukateria elewacyjna bezpośrednio od Producenta Sztukaterii dekoracyjnej. Listwy elewacyjne zewnętrzne są odporne na uszkodzenia, oraz warunki atmosferyczne. DLE35 to sztukateria zewnętrzna wykonana ze styropianu EPS200, który na specjalnej powlekarce został pokryty masą sztukatorską. Listwa elewacyjna po obu stronach jest prosta z zaokrągleniem w środku. Listwy elewacyjne styropianowe malujemy po montażu na elewacji budynku na kolor pasujący do projektu. Listwy elewacyjne do okien jak i do drzwi przyklejamy na klej do styropianu. Wymiary DLE35 to 200 x 10 x 3,5 cm.

Listwy elewacyjne - Producenta Sztukaterii Styropianowej

Listwy elewacyjne były niegdyś najważniejszą częścią upiększania dworków, a także domów szlacheckich. Teraz jest to często używany element ozdobny na współczesnych elewacjach, wokół okien, czy też drzwi. Listwa elewacyjna przyczynia się do wykreowania niepowtarzalnego stylu elewacji zarówno klasycznego jak i nowoczesnego. Listwy elewacyjne zewnętrzne podkreślą piękno i indywidualność Waszego domu.

Listwy elewacyjne ze styropianu EPS200 powlekane są tynkiem sztukatorskim. Używany surowiec na fasadę przez Producenta Sztukaterii to Styropian o najtwardszych właściwościach. Jest to produkt mało podatny na warunki atmosferyczne i mikropęknięcia. Sztukateria zewnętrzna to dekoracje które można malować po montażu na dowolny kolor farbą elewacyjną silikonową lub akrylową.

Listwy elewacyjne ze styropianu - elementy dekorujące dom w współczesnym i stylowym wydaniu. Wszystkie listwy elewacyjne zewnętrzne w ofercie Producenta Sztukaterii Styropianowej wytwarzane są w nowoczesnej technologii. Listwy elewacyjne wytwarzane są z zagęszczonego styropianu EPS200. Obrys listew wycinany jest na ploterach, a następnie pokrywane są tynkiem sztukatorskim na bazie kruszywa kwarcowego i żywicy. Dzięki temu mają niezmiernie dobre własności techniczne, a co za tym idzie są odporne na warunki atmosferyczne.

Listwa elewacyjna z EPS200 z powodzeniem odzwierciedla stylowe dekoracje, które z początku były stworzone z gipsu. Dawniej listwy elewacyjne bonie robiono ręcznie, na elewacji budynków. Obecnie cała produkcja ich wytwarzania jest znacznie łatwiejsza, szybsza i tańsza. Stosowanie sztukaterii elewacyjnej ze styropianu EPS 200 łudząco przywodzi dziejową sztukaterię. Listwa elewacyjna to fantastyczna metoda na przystrajanie budynków. Listwy elewacyjne z EPS200 to istotnie szybsza i tańsza metoda na wykonanie ozdoby jak z gipsu czy betonu. Listwy elewacyjne do boniowania wykonywane są w różnych rozmiarach, oraz konturach zarówno tych współczesnych jak i klasycznych. Sztukateria zewnętrzna przyklejana jest do nawierzchni bezpośrednio na elewację budynku.

Wykorzystywane materiały jak EPS200 przy pracy oddziaływają na ich wagę i elastyczność, a także solidność. Dzięki temu nie stanowią one obciążenia dla elewacji budynków. Listwy zewnętrzne ze styropianu są łatwe i szybkie w instalacji. Do ich montażu niezbędny jest jedynie dopasowany klej montażowy.

Co więcej, styropian EPS 200 jest przyjazny dla środowiska i zdrowia oraz ma długą żywotność. Jest to także ekonomiczny materiał. Dzięki temu jest odpowiedni na każdą kieszeń.

Listwa fasadowa - wybierz charakter

Producent Sztukaterii Styropianowej proponuje ogromny wybór profili. W ofercie sklepu online www.producent-sztukaterii.pl proponowane są listwy elewacyjne zewnętrzne inspirowane popularnymi, dziejowymi elementami sztukaterii zewnętrznej, a także tymi dzisiejszymi o współczesnych trendach. Nasz asortyment cały czas się rozszerza goniąc za trendami światowymi. Listwy elewacyjne osiągalne są w wielu stylach architektonicznych: prostych, klasycznych po ozdobne czy bardziej współczesne. Dzięki temu mają one swoje miejsce nie tylko w starszych i klasycznych budowlach czy kamienicach, ale także w nowoczesnej - współczesnej architekturze.

Profile elewacyjne i ich wykorzystanie

Listwy elewacyjne styropianowe można zastosować jako ozdobę otaczającą drzwi bądź okna. Takie dekoracje elewacyjne wykorzystywane są w podobny sposób w domkach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych ( kamienicach ), użyteczności zbiorowej, jak i w zabudowaniach dworkowych. Listwy ze styropianu zewnętrzne bardzo dobrze sprawdzają się w trakcie odnowy historycznego lub zabytkowego budownictwa. Projektanci także wykorzystują takie dekoracje na świeżo powstałych zabudowaniach o nowoczesnym designie.

Listwy elewacyjne zewnętrzne - kolorystyka

Sporo osób myśli, że sztukateria zewnętrzna powinna być biała. Kolor ten istotnie oddaje niespotykane piękno kunsztownych krojów sztukaterii dekoracyjnej. Jednakże coraz częściej posiadacze domów wykorzystują inne kolory np. pastelowe. Kolory do elewacji można dobrać indywidualnie według własnego uznania.

Profile elewacyjne w asortymencie Producenta Sztukaterii są dostępne w barwie piaskowej. Listwa elewacyjna jest gotowa do pomalowania na dowolny kolor po uprzednim zagruntowaniu. Dzięki temu zdołasz zaplanować dekorację pasującą do wizualnych wymagań budynku. Najlepiej malować listwy elewacyjne zewnętrzne po montażu i obróbce na elewacji.

Podsumowanie - Ceny Producenta Sztukaterii

Znakomite parametry techniczne, elegancki wygląd, trwałość, czy też dopieszczone detale przyczyniają się do popularności, którą zyskały listwy elewacyjne z naszej oferty. Zarówno pośród projektantów budynków, jak i osób prywatnych.
Zalecamy nasze artykuły sztukaterii zewnętrznej oraz wewnętrznej z całej naszej propozycji Producenta Sztukaterii Styropianowej w atrakcyjnych cenach.

Opinie

Oceń 
2020-05-09

Towar godny polecenia

super jakość wykończenia

  Oceń 
  2020-05-09

  Rewelacyjne

  Ekspresowa wysyłka i super kontakt

   Napisz swoją opinię !

   Napisz opinię

   Listwa elewacyjna ze styropianu DLE35 - Producent Sztukaterii

   Listwa elewacyjna ze styropianu DLE35 - Producent Sztukaterii

   Najwyższej jakości sztukateria

   Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

   Zaakceptuj Site use cookies