Wyprzedaż! Listwa elewacyjna DLE42, listwa ze styropianu dekoracyjna, styropianowe listwy elewacyjne, producent sztukaterii, sztukateria Powiększ

Listwa elewacyjna DLE42 - Sztukateria zewnętrzna

2 Opinia(e)
Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

Nowy

Listwa elewacyjna o symbolu DLE42 od Producenta Sztukaterii. Klasyczna sztukateria zewnętrzna z ciekawym zdobieniem o wymiarach 200 x 10 x 3,5 cm. Listwy elewacyjne ze styropianu powleczone są tynkiem sztukatorskim w kolorze piaskowym. Listwy elewacyjne zewnętrzne najlepiej malować po montażu na elewacji. Sztukateria elewacyjna odmieni każdą elewację na wyjątkową i oryginalną.

Więcej szczegółów

7912 dostępnych sztuk

 • 100 x 35 mm.
 • 120 x 35 mm.
 • 140 x 40 mm.
 • 150 x 40 mm.

58,21 zł

brutto

72,76 zł brutto

-20%

29,11 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość10 cm.
Grubość3,5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieWokółokienne
UwagaPodana cena jest za 1mb

Więcej informacji

Sztukateria elewacyjna - DLE42 - Producent Sztukaterii Styropianowej

Listwa elewacyjna ze styropianu wykonana jest ze styropianu EPS200 i powleczona następnie odporną masą sztukatorską. DLE42 to listwa elewacyjna produkowana przez Producenta Sztukaterii o dużej odporności na uszkodzenia jak i warunki atmosferyczne. Listwa elewacyjna zewnętrzna nadaje się do malowania po montażu na elewacji budynku. Model DLE42 to sztukateria zewnętrzna w stylu klasycznym o symetrycznym zdobieniu. Listwa elewacyjna okienna, którą także estetycznie możemy obłożyć ramy drzwi. 

Sztukateria zewnętrzna od Producenta Sztukaterii

Listwy zewnętrzne były niegdyś najważniejszą częścią upiększania pałaców, a także domostw szlacheckich. Teraz jest to często stosowany element dekoracji na współczesnych elewacjach, wokół okien, czy też drzwi. Listwa elewacyjna przyczynia się do wykreowania niepowtarzalnego stylu fasady zarówno klasycznego oraz nowoczesnego. Listwy elewacyjne styropianowe podkreślą piękno i indywidualność Waszego domu.

Listwy elewacyjne ze styropianu powlekane są masą sztukatorską. Stosowany surowiec na elewację przez Producenta Sztukaterii to Styropian o najtwardszych właściwościach. Jest to produkt mało podatny na warunki pogodowe i mikropęknięcia. Sztukaterię elewacyjną należy pomalować po instalacji na dowolny kolor farbą elewacyjną silikonową lub akrylową.

Listwy elewacyjne ze styropianu - elementy upiększające dom we współczesnym i stylowym wydaniu. Wszystkie listwy elewacyjne zewnętrzne w ofercie Producenta Sztukaterii Styropianowej wytwarzane są w nowoczesnej technologii. Listwy elewacyjne wytwarzane są z zagęszczonego styropianu EPS200. Kształt listew przycinany jest na ploterach, a później pokrywane są tynkiem sztukatorskim na bazie kruszywa kwarcowego i żywicy. Dzięki temu mają niezmiernie dobre właściwości techniczne, a co za tym idzie są odporne na warunki pogodowe.

Listwa fasadowa z EPS200 z powodzeniem odzwierciedla stylowe dekoracje, które z początku były wykonane z gipsu. Kiedyś listwy elewacyjne bonie wykonywano ręcznie, na fasadzie budynków. Dziś cała metoda ich wytwarzania jest znacznie prostsza i szybsza. Stosowanie sztukaterii elewacyjnej ze styropianu EPS 200 łudząco przypomina dziejową sztukaterię elewacyjną. Listwa elewacyjna zewnętrzna to fantastyczna metoda na zdobienie elewacji domów. Listwy elewacyjne ze styropianu to o wiele szybsza i tańsza metoda na wykonanie dekoracji jak z gipsu czy betonu. Listwy fasadowe do boniowania robione są w różnych rozmiarach, oraz konturach w podobny sposób tych współczesnych jak i klasycznych. Listwy zewnętrzne przyklejamy do powierzchni bezpośrednio na elewację.

Stosowane artykuły przy pracy wpływają na ich wagę i elastyczność, a także solidność. Dzięki temu nie tworzą one obładowania dla fasady. Listwy elewacyjne ze styropianu są łatwe i szybkie w montażu. Do ich montażu wymagany jest jedynie adekwatny klej montażowy.

Co więcej, styropian EPS 200 jest przyjazny dla otoczenia i zdrowia oraz ma długą żywotność. Jest to także ekonomiczny materiał. Dzięki temu jest przystosowany na każdy budżet.

Listwa elewacyjna ze styropianu - wybierz trend

Producent Sztukaterii Styropianowej proponuje szeroki wybór profili sztukaterii zewnętrznej. W ofercie sklepu online www.producent-sztukaterii.pl sugerowane są listwy elewacyjne zewnętrzne inspirowane znanymi, historycznymi elementami sztukaterii, a także tymi nowoczesnymi o nowoczesnych stylach. Nasz asortyment wciąż się poszerza goniąc za trendami na świecie. Profile elewacyjne osiągalne są w wielu stylach architektonicznych: prostych, klasycznych po ozdobne czy bardziej współczesne. Dzięki temu znajdują one swoje miejsce nie tylko w starszych i klasycznych budowlach czy kamienicach, ale także w nowoczesnej - współczesnej architekturze.

Listwy elewacyjne i ich stosowanie

Profile elewacyjne styropianowe można zastosować jako ozdobę otaczającą drzwi czy okna. Takie dekoracje jak listwy elewacyjne stosowane są również w domkach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych ( kamienicach ), budynkach użyteczności publicznej, jak i w zabudowaniach szeregowych, dworkowych czy bliźniaczych. Listwy elewacyjne zewnętrzne dobrze sprawdzają się w trakcie odbudowy dziejowego lub zabytkowego budownictwa. Projektanci także wdrażają takie dekoracje na świeżo powstałych zabudowaniach o współczesnym designie.

Listwa styropianowa zewnętrzna - kolory

Wiele osób uważa, że sztukateria zewnętrzna powinna być biała. Kolor ten istotnie oddaje niesamowite piękno misternych stylów sztukaterii. Jednak coraz częściej właściciele domów aplikują inne barwy np. pastelowe. barwy do fasady można dopasować osobiście wedle osobistego uznania.

Listwy elewacyjne styropianowe w asortymencie Producenta Sztukaterii Styropianowej są osiągalne w barwie piaskowej. Listwa elewacyjna jest przygotowana do pomalowania na dowolny kolor po wcześniejszym zagruntowaniu. Dzięki temu możesz zaplanować dekorację pasującą do wizualnych wymagań budynku. Najlepiej malować listwy elewacyjne styropianowe po przyklejeniu i obróbce na elewacji.

Podsumowanie - Producent Sztukaterii

Doskonałe parametry techniczne, elegancki wygląd, trwałość, czy też dopieszczone detale przyczyniają się do renomy, którą zyskały listwy elewacyjne z naszej oferty. Zarówno pośród projektantów domów, jak i osób prywatnych.
Polecamy wszystkie nasze produkty sztukaterii zewnętrznej oraz wewnętrznej z całej kolekcji Producenta Sztukaterii.

Opinie

Oceń 
2020-05-09

Polecam!

produkt godny polecenia

  Oceń 
  2020-05-09

  Rewelacja!

  Więcej niż zadowalające

   Napisz swoją opinię !

   Napisz opinię

   Listwa elewacyjna DLE42 - Sztukateria zewnętrzna

   Listwa elewacyjna DLE42 - Sztukateria zewnętrzna

   Najwyższej jakości sztukateria

   Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

   Zaakceptuj Site use cookies