Wyprzedaż! Listwa elewacyjna DLE38, styropianowe listwy zewnętrzne,, producent sztukaterii, listwy wokółokienne, styropianowe listwy dekora Powiększ

Listwy elewacyjne styropianowe DLE38 Producent Sztukaterii Styropianowej

2 Opinia(e)
Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

Nowy

Sztukateria elewacyjna o symbolu DLE38 od Producenta Sztukaterii to nowoczesny element dekoracyjny zdobiący zarówno okna jak i drzwi. Listwy elewacyjne ze styropianu jak DLE38 - Producenta Sztukaterii mają kształt trapezu. Listwa elewacyjna o wymiarach 200 x 10 x 3,5 cm. Listwy elewacyjne ze styropianu EPS200, pokryte masą sztukatorską, są twarde i odporne na warunki atmosferyczne.

Więcej szczegółów

7912 dostępnych sztuk

 • 100 x 35 mm.
 • 120 x 35 mm.
 • 140 x 40 mm.
 • 150 x 40 mm.

58,21 zł

brutto

72,76 zł brutto

-20%

29,11 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość10 cm.
Grubość3,5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieWokółokienne
UwagaPodana cena jest za 1mb

Więcej informacji

DLE38 - Listwa elewacyjna ze styropianu - Producent Sztukaterii

Nowoczesna listwa elewacyjna bezpośrednio od Producent Sztukaterii Styropianowej - DLE38. Ciekawy kształt trapezu idealnie podkreśli drzwi jak i okna na elewacji budynku. Listwy elewacyjne do okien jak DLE38 wykonane zostały z twardego styropianu EPS200 i następnie otynkowane wysokiej jakości masą sztukatorską. Listwy elewacyjne zewnętrzne można malować farbami elewacyjnymi po montażu na wybrany kolor. Listwa elewacyjna produkowana w Polsce wysokiej jakości i dbałości o każdy detal. DLE38 posiada kolor piaskowy, jest odporna na uszkodzenia i warunki atmosferyczne. Producent Sztukaterii Styropianowej oferuje wiele modeli sztukaterii zewnętrznej zarówno klasycznej jak i nowoczesnej w atrakcyjnych cenach.

Listwy elewacyjne zewnętrzne - Producent sztukaterii Styropianowej

Listwy elewacyjne były niegdyś najważniejszą częścią upiększania pałaców, a także domów książęcych. W naszych czasach jest to często używany element ozdobny na współczesnych elewacjach, wokół okien, czy też drzwi. Listwa elewacyjna przyokienna przyczynia się do stworzenia niepowtarzalnego stylu na elewacji budynku podobnie zarówno klasycznego jak i nowoczesnego. Listwy elewacyjne styropianowe podkreślą urok i indywidualność Twego domu.

Listwy elewacyjne z EPS200 powlekane są tynkiem sztukatorskim. Stosowany materiał na elewację przez Producenta Sztukaterii to Styropian o najtwardszych właściwościach. Jest to produkt odporny na warunki atmosferyczne i mikropęknięcia. Sztukaterię fasadową należy pomalować po montażu na dowolny kolor farbą elewacyjną silikonową lub akrylową.

Listwy elewacyjne ze styropianu - elementy zdobiące dom w nowoczesnym i stylowym wydaniu. Wszystkie listwy elewacyjne zewnętrzne w ofercie Producenta Sztukaterii  Styropianowej wytwarzane są w nowoczesnej technologii. Listwy elewacyjne produkowane są z zagęszczonego styropianu EPS 200. Obrys listew przycinany jest na ploterach, a w następnej kolejności pokrywane są tynkiem sztukatorskim na bazie kruszywa kwarcowego i żywicy. Dzięki temu mają niezmiernie porządne cechy techniczne, a co za tym idzie są odporne na warunki pogodowe.

Listwa elewacyjna ze styropianu z powodzeniem odzwierciedla klasyczną sztukaterię elewacyjną, które z początku były zrealizowane z gipsu. Kiedyś listwy elewacyjne bonie robiono ręcznie, na fasadzie budynków. W dzisiejszych czasach cała metoda ich wytwarzania jest znacznie łatwiejsza i szybsza. Stosowanie sztukaterii elewacyjnej ze styropianu EPS 200 łudząco przypomina dziejową sztukaterię. Listwa elewacyjna to fantastyczna metoda na ozdabianie elewacji budynków. Listwy elewacyjne ze styropianu to sporo szybsza i tańsza metoda na wykonanie dekoracji jak z gipsu czy betonu. Listwy elewacyjne do boniowania produkowane są w różnych kalibrach, oraz kształtach w podobny sposób tych współczesnych jak i klasycznych. Listwy elewacyjne montujemy po przez przyklejanie do powierzchni bezpośrednio na fasadę.

Stosowane materiały przy pracy oddziaływają na ich wagę i elastyczność, a także solidność. Dzięki temu nie tworzą one obładowania dla fasady. Listwy zewnętrzne ze styropianu są łatwe i szybkie w instalacji. Do ich montażu wymagany jest tylko adekwatny klej montażowy.

Co więcej, styropian EPS 200 jest przyjazny dla środowiska i zdrowia oraz ma długą żywotność. Jest to też ekonomiczny materiał. Dzięki temu jest odpowiedni na każdy budżet.

Listwa fasadowa - wybierz charakter

Producent Sztukaterii oferuje szeroki wybór modeli sztukaterii zewnętrznej. W asortymencie sklepu on-line www.producent-sztukaterii.pl proponowane są listwy elewacyjne zewnętrzne inspirowane znanymi, historycznymi elementami sztukaterii elewacyjnej, a także tymi dzisiejszymi o współczesnych trendach. Nasz asortyment bezustannie się poszerza goniąc za nowinkami światowymi. Listwy elewacyjne osiągalne są w wielu stylach architektonicznych: prostych, klasycznych po ozdobne czy bardziej współczesne. Dzięki temu znajdują one swoje miejsce nie tylko w starszych i klasycznych budowlach czy kamienicach, ale także w nowoczesnej - współczesnej architekturze.

Profile elewacyjne i ich wykorzystanie

Listwy elewacyjne ze styropianu można zastosować jako dekorację otaczającą drzwi lub okna. Takie dekoracje elewacyjne używane są w podobny sposób w domkach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych ( kamienicach ), budynkach użyteczności publicznej, jak i w zabudowaniach pałacowych, szeregowych i bliźniaczych. Listwy ze styropianu zewnętrzne bardzo dobrze sprawdzają się podczas renowacji historycznego lub zabytkowego budownictwa. Projektanci także stosują takie dekoracje na świeżo powstałych zabudowaniach o nowoczesnym designie.

Listwa styropianowa zewnętrzna - kolorystyka

Wiele osób myśli, że sztukateria elewacyjna powinna być biała. Kolor ten rzeczywiście oddaje niesamowite piękno misternych deseni sztukaterii zewnętrznej. Jednakże coraz częściej właściciele domów używają inne barwy np. pastelowe. Kolory do elewacji można dopasować indywidualnie według osobistego uznania.

Listwy elewacyjne w asortymencie Producenta Sztukaterii Styropianowej są osiągalne w barwie piaskowej. Listwa fasadowa jest gotowa do pomalowania na dowolny kolor po wcześniejszym zagruntowaniu. Dzięki temu możesz zaprojektować dekorację pasującą do wizualnych wymagań budynku. Najlepiej malować listwy elewacyjne zewnętrzne po montażu i obróbce na elewacji.

Producent Sztukaterii - Podsumowanie

Doskonałe parametry techniczne, stylowy wygląd, odporność, czy też dopieszczone detale przyczyniają się do renomy, jaką zdobyły listwy elewacyjne z naszej oferty. Zarówno pośród architektów budynków, jak i osób prywatnych.
Zalecamy nasze produkty sztukaterii elewacyjnej oraz wewnętrznej z kompletnej naszej oferty bezpośrednio Producenta Sztukaterii - w super cenach.

Opinie

Oceń 
2020-05-09

Fantastyczny zakup

Super obsługa i super towar

  Oceń 
  2020-05-09

  Polecam !!

  Mega szybka wysyłka

   Napisz swoją opinię !

   Napisz opinię

   Listwy elewacyjne styropianowe DLE38 Producent Sztukaterii Styropianowej

   Listwy elewacyjne styropianowe DLE38 Producent Sztukaterii Styropianowej

   Najwyższej jakości sztukateria

   Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

   Zaakceptuj Site use cookies