Wyprzedaż! Listwa elewacyjna DLE37, styropianowa, prosta, styropianowe listwy elewacyjne, listwy zewnętrzne, producent sztukaterii, Powiększ

Listwa elewacyjna okienna DLE37 - Producent Sztukaterii

2 Opinia(e)
Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

Nowy

Listwa elewacyjna DLE37 od Producenta Sztukaterii Styropianowej. Kształt DLE37 jest prosty ze ściętymi narożnikami w obu bokach. Listwy elewacyjne styropianowe to sztukateria elewacyjna wykonana z twardego styropianu EPS200 i następnie pokryta masą sztukatorską. Listwy elewacyjne stylowo zdobią elewację zarówno wokół okien jak i drzwi. Wymiary listwy DLE37 to 200 x 10 x 3,5 cm.

Więcej szczegółów

7863 dostępnych sztuk

 • 100 x 35 mm.
 • 120 x 35 mm.
 • 140 x 40 mm.
 • 150 x 40 mm.

58,21 zł

brutto

72,76 zł brutto

-20%

29,11 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość10 cm.
Grubość3,5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieWokółokienne
UwagaPodana cena jest za 1mb

Więcej informacji

Producent Sztukaterii Styropianowej - DLE37 - Listwa elewacyjna styropianowa

Listwa elewacyjna o symbolu DLE37 od Producenta Sztukaterii to nowoczesny model sztukaterii elewacyjnej. Listwy elewacyjne wykonane zostały ze styropianu EPS200 i następnie pokryte tynkiem sztukatorskim. Listwa elewacyjna okienna posiada wymiary 200 x 10 x 3,5 cm. Sztukateria zewnętrzna jak profil DLE37 jest wytrzymała i odporna na warunki atmosferyczne. DLE37 to listwa elewacyjna ze styropianu, którą malujemy po montażu na wybrany kolor farbą elewacyjną. Producent Sztukaterii Styropianowej oferuje wiele modeli sztukaterii elewacyjnej w bardzo atrakcyjnych cenach.

Listwa elewacyjna ze styropianu -  Producent Sztukaterii

Listwy zewnętrzne były niegdyś najważniejszą częścią upiększania dworków, a także domów szlacheckich. W naszych czasach jest to bardzo często używany element dekoracji na współczesnych elewacjach, wokół okien, czy też drzwi. Listwa elewacyjna przyczynia się do wykreowania niepowtarzalnego stylu fasady zarówno klasycznego jak i nowoczesnego. Listwy elewacyjne zewnętrzne podkreślą piękno i indywidualność każdego domu.

Listwy elewacyjne ze styropianu pokryte są masą sztukatorską. Używany materiał na elewację przez Producenta Sztukaterii to Styropian EPS200 o najtwardszych właściwościach. Jest to materiał niepodatny na warunki pogodowe i mikropęknięcia. Sztukaterię elewacyjną należy pomalować po instalacji na dowolny kolor farbą elewacyjną silikonową lub akrylową.

Listwy elewacyjne ze styropianu - elementy zdobiące dom w współczesnym i stylowym wydaniu. Wszystkie listwy elewacyjne zewnętrzne w ofercie Producenta Sztukaterii Styropianowej wytwarzane są w nowoczesnej technologii. Listwy elewacyjne przygotowywane są z utwardzonego styropianu EPS 200. Obrys listew przycinany jest na ploterach, a potem pokrywane są tynkiem sztukatorskim na bazie kruszywa kwarcowego i żywicy. Dzięki temu mają bardzo solidne własności techniczne, a co za tym idzie są odporne na warunki pogodowe.

Listwa fasadowa z EPS200 z powodzeniem odzwierciedla klasyczne dekoracje, które autentycznie były stworzone z gipsu. Kiedyś listwy elewacyjne bonie wykonywano ręcznie, na fasadzie budynków. Dzisiaj cała procedura ich wytwarzania jest znacznie łatwiejsza i szybsza. Stosowanie sztukaterii elewacyjnej ze styropianu EPS 200 łudząco przywodzi historyczną sztukaterię. Listwa elewacyjna to fantastyczna metoda na ozdabianie budynków. Listwy elewacyjne z EPS200 to znacznie szybsza i tańsza metoda na stworzenie ozdoby jak z gipsu czy betonu. Listwy elewacyjne do boniowania produkowane są w różnych kalibrach, oraz konturach w podobny sposób tych nowomodnych jak i klasycznych. Profile fasadowe przyklejamy do nawierzchni bezpośrednio na fasadę.

Używane półprodukty przy produkcji oddziaływają na ich wagę i elastyczność, a także odporność. Dzięki temu nie stwarzają dodatkowego dużego obciążenia dla elewacji. Profile elewacyjne ze styropianu są bezproblemowe i szybkie w instalacji. Do ich montażu niezbędny jest jedynie właściwy klej montażowy.

Co więcej, styropian EPS 200 jest przyjazny dla środowiska i zdrowia oraz ma długą żywotność. Jest to też ekonomiczny materiał. Dzięki temu jest pasujący na każdy budżet.

Listwa elewacyjna ze styropianu - wybierz styl

Producent Sztukaterii Styropianowej oferuje duży wybór profili. W asortymencie sklepu online www.producent-sztukaterii.pl sugerowane są listwy elewacyjne zewnętrzne inspirowane znanymi, historycznymi detalami sztukaterii zewnętrznej, a także tymi współczesnymi o współczesnych trendach. Nasz asortyment nieustająco się poszerza goniąc za trendami na świecie. Listwy elewacyjne osiągalne są w wielu stylach architektonicznych: prostych, klasycznych po ozdobne czy bardziej współczesne. Dzięki temu mają one swoje miejsce nie tylko w starszych i klasycznych budowlach czy kamienicach, ale także w nowoczesnej - współczesnej architekturze.

Listwy elewacyjne i ich zastosowanie

Listwy elewacyjne styropianowe można zastosować jako dekorację otaczającą drzwi lub okna. Taka sztukateria elewacyjna używana jest zarówno w domkach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych ( kamienicach ), budynkach użyteczności zbiorowej, jak i w zabudowaniach, szeregowych, bliźniaczych czy dworkowych. Listwy elewacyjne zewnętrzne bardzo dobrze sprawdzają się podczas odnowy historycznego lub zabytkowego budownictwa. Projektanci również aplikują takie dekoracje na nowo powstałych zabudowaniach o współczesnym wyglądzie.

Listwa elewacyjna ze styropianu - kolorystyka

Dużo osób uważa, że sztukateria zewnętrzna powinna być biała. Kolor ten istotnie oddaje niespotykane piękno misternych deseni sztukaterii. Jednakże coraz częściej posiadacze domów aplikują inne barwy np. pastelowe. Kolory do fasady można dopasować indywidualnie wedle własnego uznania.

Listwy elewacyjne w ofercie Producenta Sztukaterii są osiągalne w barwie piaskowej. Listwa zewnętrzna jest gotowa do pomalowania na dowolny kolor po uprzednim zagruntowaniu. Dzięki temu możesz zaprojektować dekorację pasującą do wizualnych wymagań budynku. Najlepiej malować listwy elewacyjne zewnętrzne po przyklejeniu i obróbce na elewacji.

Podsumowanie - Producent Sztukaterii Styropianowej

Doskonałe parametry techniczne, luksusowy wygląd, wytrzymałość, czy też dopieszczone detale przyczyniają się do renomy, jaką zdobyły listwy elewacyjne z naszej oferty. Zarówno wśród konstruktorów domów, jak i osób prywatnych.
Polecamy nasze artykuły sztukaterii zewnętrznej oraz wewnętrznej z pełnej naszej oferty Producenta Sztukaterii.

Opinie

Oceń 
2020-05-09

Gorąco polecam

Super obsługa

  Oceń 
  2020-05-09

  Polecam

  Mega szybka wysyłka

   Napisz swoją opinię !

   Napisz opinię

   Listwa elewacyjna okienna DLE37 - Producent Sztukaterii

   Listwa elewacyjna okienna DLE37 - Producent Sztukaterii

   Najwyższej jakości sztukateria

   Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

   Zaakceptuj Site use cookies