Wyprzedaż! Listwa elewacyjna DLE41 styropianowa dekoracyjna, listwy na elewację styropianowe , producent sztukaterii, producent listew elew Powiększ

Listwa elewacyjna ze styropianu DLE41 - Producenta Sztukaterii

2 Opinia(e)
Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

Nowy

Listwa elewacyjna DLE41 od Producenta Sztukaterii to zdobiona sztukateria zewnętrzna wykonana ze styropianu EPS200 z nałożoną masą sztukatorską. Listwa elewacyjna ze styropianu posiada dwa wyfrezowane paski przedzielone zaokrąglonym dekorem. Sztukateria elewacyjna pięknie zdobi okna, oraz drzwi przez co Państwa elewacja nabierze stylu i wyjątkowej elegancji.

Więcej szczegółów

7912 dostępnych sztuk

 • 100 x 35 mm.
 • 120 x 35 mm.
 • 140 x 40 mm.
 • 150 x 40 mm.

58,21 zł

brutto

72,76 zł brutto

-20%

29,11 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość10 cm.
Grubość3,5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieWokółokienne
UwagaPodana cena jest za 1mb

Więcej informacji

Listwa elewacyjna ze styropianu - DLE41 - Producenta Sztukaterii Styropianowej

Listwa elewacyjna jak DLE41 bezpośrednio od Producenta Sztukaterii. Profile DLE41 wykonane zostały z twardego styropianu EPS200 powleczonego specjalnym tynkiem sztukatorskim. Listwy elewacyjne powleczone masą tynkarską są twarde i odporne na warunki atmosferyczne, które można malować na wybrany kolor farbami elewacyjnymi. Listwa elewacyjna zewnętrzna montowana jest na klej do styropianu bezpośrednio do elewacji. DLE41 - Producenta Sztukaterii posiada wymiary 200 x 10 x 3,5 cm. 

Producent Sztukaterii - Listwy elewacyjne

Sztukateria elewacyjna była niegdyś najważniejszą częścią upiększania pałaców, a także domów szlacheckich. W naszych czasach jest to często używany element dekoracji na współczesnych elewacjach, wokół okien, czy też drzwi. Sztukateria zewnętrzna przyczynia się do wykreowania niepowtarzalnego stylu elewacji podobnie jak klasycznego jak i nowoczesnego. Listwy elewacyjne zewnętrzne podkreślą urok i indywidualność Twojego domu.

Listwy elewacyjne ze styropianu powlekane są masą sztukatorską. Stosowany materiał na elewację przez Producenta Sztukaterii to Styropian o najtwardszych właściwościach. Elementy sztukaterii zewnętrznej są wytrzymałe na warunki atmosferyczne i mikropęknięcia. Sztukaterię fasadową należy pomalować po montażu na dowolny kolor farbą na zewnątrz silikonową lub akrylową.

Listwy elewacyjne ze styropianu - elementy upiększające dom we współczesnym i klasycznym wydaniu. Wszystkie listwy elewacyjne zewnętrzne w ofercie Producenta Sztukaterii wykonywane są w nowoczesnej technologii. Listwy elewacyjne wytwarzane są z utwardzonego styropianu EPS200. Kontur listew przycinany jest na ploterach, a później pokrywane są tynkiem sztukatorskim na bazie kruszywa kwarcowego i żywicy. Dzięki temu mają niezwykle dobre własności techniczne, a co za tym idzie są odporne na warunki atmosferyczne.

Listwa zewnętrzna z EPS200 z powodzeniem odzwierciedla klasyczne dekoracje, które autentycznie były zrealizowane z gipsu. Kiedyś listwy elewacyjne bonie robiono ręcznie, na elewacji budynków. Obecnie cała metoda ich wytwarzania jest znacznie prostsza i szybsza. Stosowanie sztukaterii elewacyjnej ze styropianu EPS 200 łudząco przywodzi dziejową sztukaterię dekoracyjną. Listwa elewacyjna ze styropianu to efektowna metoda na zdobienie budynków. Listwy elewacyjne z EPS200 to istotnie szybsza i tańsza metoda na wykonanie dekoracji jak z gipsu czy betonu. Listwy fasadowe do boniowania robione są w różnych formatach, oraz kształtach zarówno tych współczesnych jak i klasycznych. Listwy elewacyjne zewnętrzne przyklejamy do nawierzchni bezpośrednio na elewację budynku.

Stosowane materiały przy produkcji oddziaływają na ich wagę i elastyczność, a także trwałość. Dzięki temu nie tworzą one dodatkowego dużego ciężaru dla elewacji. Listwy zewnętrzne ze styropianu są bezproblemowe i szybkie w instalacji. Do ich montażu wymagany jest tylko odpowiedni klej montażowy.

Co więcej, styropian EPS 200 jest przyjazny dla środowiska i zdrowia oraz ma długą żywotność. Jest to również ekonomiczny materiał. Dzięki temu jest przystosowany na każdy budżet.

Listwa elewacyjna - wybierz styl

Producent Sztukaterii Styropianowej proponuje wielki wybór modeli. W asortymencie sklepu online www.producent-sztukaterii.pl oferowane są listwy elewacyjne zewnętrzne inspirowane znanymi, historycznymi elementami sztukaterii dekoracyjnej, a także tymi dzisiejszymi o współczesnych i nowoczesnych stylach. Nasz asortyment cały czas się rozszerza goniąc za trendami na świecie. Profile elewacyjne dostępne są w wielu stylach architektonicznych: prostych, klasycznych po ozdobne czy bardziej współczesne. Dzięki temu mają one swoje miejsce nie tylko w starszych i klasycznych budowlach czy kamienicach, ale także w nowoczesnej - współczesnej architekturze.

Listwy elewacyjne i ich wykorzystanie

Listwy elewacyjne styropianowe można zastosować jako dekorację otaczającą drzwi lub okna. Takie dekoracje elewacyjne stosowane są w podobny sposób w domkach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych ( kamienicach ), obiektach użyteczności publicznej, jak i w zabudowaniach pałacowych, szeregowych i bliźniaczych. Listwy ze styropianu zewnętrzne niezwykle dobrze sprawdzają się podczas odnowy historycznego lub zabytkowego budownictwa. Architekci również aplikują takie dekoracje na świeżo powstałych zabudowaniach o nowoczesnym wyglądzie.

Listwy elewacyjne zewnętrzne - barwy i odcienie

Wiele osób myśli, że sztukateria elewacyjna powinna być biała. Kolor ten istotnie oddaje niespotykane piękno kunsztownych krojów sztukaterii. Aczkolwiek coraz częściej właściciele domów stosują inne kolory np. pastelowe. barwy do elewacji można dopasować indywidualnie wedle osobistego uznania.

Listwy elewacyjne w ofercie Producenta Sztukaterii Styropianowej są osiągalne w barwie piaskowej. Listwa fasadowa jest gotowa do pomalowania na dowolny kolor po uprzednim zagruntowaniu. Dzięki temu zdołasz zaplanować dekorację pasującą do wizualnych wymagań budynku. Najlepiej malować listwy elewacyjne zewnętrzne po montażu i obróbce na elewacji.

Producent Sztukaterii - Podsumowanie

Znakomite parametry techniczne, stylowy design, wytrzymałość, czy też dopieszczone detale przyczyniają się do popularności, jaką zyskały listwy elewacyjne zewnętrzne z naszej oferty. Zarówno pośród projektantów budynków, jak i osób prywatnych.
Zalecamy nasze produkty sztukaterii zewnętrznej oraz wewnętrznej z pełnej naszej oferty Producenta Sztukaterii Styropianowej w super cenach.

Opinie

Oceń 
2020-05-09

Świetne

Doskonała jakość, wyglądają pięknie!

  Oceń 
  2020-05-09

  Naprawdę świetne

  fachowa obsługa sklepu

   Napisz swoją opinię !

   Napisz opinię

   Listwa elewacyjna ze styropianu DLE41 - Producenta Sztukaterii

   Listwa elewacyjna ze styropianu DLE41 - Producenta Sztukaterii

   Najwyższej jakości sztukateria

   Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

   Zaakceptuj Site use cookies