Wyprzedaż! Listwa elewacyjna DLE46, styropianowe listwy zewnętrzne, powlekane listwy styropianowe, producent sztukaterii, producent listew Powiększ

Listwa elewacyjna zewnętrzna DLE46 Producent Sztuakterii

Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

Nowy

Listwa elewacyjna ze styropianu - DLE46 od Producenta Sztukaterii. Jest to sztukateria zewnętrzna o klasycznym zdobieniu o wymiarze 200 x 10 x 3,5 cm. Listwy elewacyjne ze styropianu EPS200 powleczona jest wysoko gatunkową masą sztukatorską odporną na warunki atmosferyczne i uderzenia. Jest to listwa elewacyjna do okien, ale pięknie ozdobi także drzwi. Producent Sztukaterii posiada atrakcyjne ceny

Więcej szczegółów

5874 dostępnych sztuk

  • 100 x 35 mm.
  • 120 x 35 mm.
  • 140 x 40 mm.

58,21 zł

brutto

72,76 zł brutto

-20%

29,11 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość10 cm.
Grubość3,5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieWokółokienne
UwagaPodana cena jest za 1mb

Więcej informacji

Listwa elewacyjna - DLE46 - Producenta Sztukaterii Styropianowej

Sztukateria zewnętrzna jak model DLE46 to gotowy model do montażu na elewacje budynku. Listwa elewacyjna wykonana jest z twardego styropianu EPS200 i następnie powleczona tynkiem sztukatorskim w kolorze piaskowym. Listwy elewacyjne ze styropianu z nałożoną masą można malować na wybrany kolor farbą do elewacji. Najlepiej listwy elewacyjne DLE46 Producenta Sztukaterii malować już na elewacji budynku. Model DLE46 to klasyczny wzór, który efektownie ozdobi monotonną elewację, nadając charakteru i klasy. Listwy elewacyjne produkowane są w Polsce przez Producenta Sztukaterii w bardzo atrakcyjnych cenach i o wysokiej jakości. Wymiary listwy elewacyjnej 200 x 10 x 3,5 cm.

Listwy elewacyjne od Producenta Sztukaterii

Listwy elewacyjne były niegdyś najważniejszą częścią upiększania pałaców, a także domów szlacheckich. Dziś jest to często używany element ozdobny na współczesnych fasadach, wokół okien, czy też drzwi. Listwa elewacyjna ze styropianu przyczynia się do wykreowania niepowtarzalnego stylu elewacji zarówno klasycznego jak i nowoczesnego. Listwy elewacyjne styropianowe podkreślą piękno i indywidualność Waszego domu.

Listwy elewacyjne z EPS200 powlekane są tynkiem sztukatorskim. Stosowany surowiec na elewację przez Producenta Sztukaterii to Styropian EPS200. Jest to produkt niepodatny na warunki atmosferyczne i mikrouszkodzenia. Sztukateria elewacyjna to produkty które należy pomalować po montażu na dowolny kolor farbą elewacyjną silikonową lub akrylową.

Listwy elewacyjne ze styropianu - elementy upiększające dom we współczesnym i klasycznym wydaniu. Wszystkie listwy elewacyjne zewnętrzne w ofercie Producenta Sztukaterii robione są w nowoczesnej technologii. Listwy elewacyjne tworzone są z zagęszczonego styropianu EPS200. Kontur listew przycinany jest na ploterach, a później pokrywane są tynkiem sztukatorskim na bazie kruszywa kwarcowego i żywicy. Dzięki temu mają niezmiernie porządne cechy techniczne, a co za tym idzie są odporne na warunki pogodowe.

Listwa fasadowa ze styropianu z powodzeniem odzwierciedla klasyczne dekoracje, które z początku były stworzone z gipsu. Dawniej listwy elewacyjne do boniowania wykonywano ręcznie, na powierzchni budynków. Współcześnie cała procedura ich produkowania jest znacznie łatwiejsza i szybsza. Stosowanie sztukaterii elewacyjnej ze styropianu EPS 200 łudząco przywodzi dziejową sztukaterię dekoracyjną. Listwa elewacyjna zewnętrzna to fantastyczna metoda na dekorowanie domów. Listwy elewacyjne z EPS200 to sporo szybsza i tańsza metoda na wykonanie dekoracji jak z gipsu czy betonu. Listwy fasadowe do boniowania produkowane są w różnych kalibrach, oraz konturach w podobny sposób tych nowomodnych jak i klasycznych. Listwy elewacyjne zewnętrzne przyklejamy do nawierzchni bezpośrednio na elewację obiektu.

Używane artykuły przy produkcji wpływają na ich wagę i elastyczność, a także odporność. Dzięki temu nie tworzą one obciążenia dla elewacji. Listwy zewnętrzne ze styropianu są bezproblemowe i szybkie w instalacji. Do ich montażu wymagany jest jedynie właściwy klej montażowy.

Co więcej, styropian EPS 200 jest przyjazny dla środowiska i zdrowia oraz ma długą żywotność. Jest to też ekonomiczny materiał. Dzięki temu jest odpowiedni na każdą kieszeń.

Listwy elewacyjne zewnętrzne - wybierz charakter

Producent Sztukaterii Styropianowej proponuje duży wybór profili. W asortymencie sklepu online www.producent-sztukaterii.pl proponowane są listwy elewacyjne zewnętrzne inspirowane znanymi, historycznymi detalami dekoracyjnej sztukaterii, a także tymi nowoczesnymi o nowoczesnych nurtach. Nasz asortyment bezustannie się poszerza goniąc za nowinkami światowymi. Listwy elewacyjne dostępne są w wielu stylach architektonicznych: prostych, klasycznych po ozdobne czy bardziej współczesne. Dzięki temu znajdują one swoje miejsce nie tylko w starszych i klasycznych budowlach czy kamienicach, ale także w nowoczesnej - współczesnej architekturze.

Listwy elewacyjne i ich zastosowanie

Listwy elewacyjne styropianowe można zastosować jako dekorację otaczającą drzwi albo okna. Takie dekoracje jak sztukateria zewnętrzna to ozdoby elewacyjne używane także w domkach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych ( kamienicach ), obiektach użyteczności publicznej, jak i w zabudowaniach pałacowych, szeregowych czy bliźniaczych. Listwy elewacyjne ze styropianu ( zewnętrzne ) niezwykle dobrze sprawdzają się w trakcie odbudowy dziejowego lub zabytkowego budownictwa. Architekci również wykorzystują takie dekoracje na świeżo powstałych zabudowaniach o współczesnym designie.

Listwy elewacyjne bonie - kolorystyka/barwy

Dużo osób myśli, że sztukateria elewacyjna powinna być biała. Kolor ten rzeczywiście oddaje niesamowite piękno kunsztownych wzorów sztukaterii dekoracyjnej. Jednakże coraz częściej posiadacze domów używają inne kolory np. pastelowe. Kolory do elewacji można dopasować osobiście wedle osobistego uznania.

Listwy elewacyjne w asortymencie Producenta Sztukaterii są osiągalne w barwie piaskowej, które po montażu można malować. Listwa zewnętrzna jest przygotowana do pomalowania na dowolny kolor po wcześniejszym zagruntowaniu. Dzięki temu zdołasz opracować dekorację dobraną do wizualnych wymagań budynku. Najlepiej malować listwy elewacyjne zewnętrzne po przyklejeniu i obróbce na elewacji.

Producent Sztukaterii Styropianowej

Doskonałe parametry techniczne, stylowy wygląd, trwałość, czy też dopieszczone detale przyczyniają się do renomy, którą zyskały listwy elewacyjne zewnętrzne z naszej oferty. Zarówno pośród architektów budynków, jak i osób prywatnych.
Rekomendujemy nasze artykuły sztukaterii zewnętrznej oraz wewnętrznej z pełnej naszej oferty Producenta Sztukaterii które mają wysoką jakość i atrakcyjną cenę.

Opinie

Napisz opinię

Listwa elewacyjna zewnętrzna DLE46 Producent Sztuakterii

Listwa elewacyjna zewnętrzna DLE46 Producent Sztuakterii

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Zaakceptuj Site use cookies