Wyprzedaż! Listwa elewacyjna DLE44, styropianowa listwa wokółokienna, listwy elewacyjne styropianowe, sztukateria elewacyjna, producent szt Powiększ

Listwy elewacyjne styropianowe DLE44 - Producenta Sztukaterii Styropianowej

4 Opinia(e)
Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

Nowy

Listwa elewacyjna klasycznie zdobiona DLE44 Producenta Sztukaterii. Profile jak DLE44 to elementy sztukaterii dekoracyjnej wykonane ze styropianu EPS200 powleczonego masą sztukatorską. Listwy elewacyjne zewnętrzne to dekoracje, które stylowo zdobią ściany elewacji budynków. Wymiary DLE44 to 200 x 10 x 3,5 cm. Listwa elewacyjna zewnętrzna montowana jest na klej, którą następnie możemy malować.

Więcej szczegółów

5934 dostępnych sztuk

 • 100 x 35 mm.
 • 120 x 35 mm.
 • 140 x 40 mm.

58,21 zł

brutto

72,76 zł brutto

-20%

29,11 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość10 cm.
Grubość3,5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieWokółokienne
UwagaPodana cena jest za 1mb

Więcej informacji

Listwy elewacyjne zewnętrzne - DLE44 - Producent Sztukaterii

Listwa elewacyjna okienna o symbolu DLE44 Producenta Sztukaterii Styropianowej w super cenie. Klasyczna sztukateria elewacyjna wykonana ze styropianu EPS200 która następnie została powleczona wysokiej jakości masą tynkarską. Listwy elewacyjne zewnętrzne możemy montować jako sztukaterię zdobiącą zarówno okna jak i drzwi. Producent Sztukaterii Styropianowej oferuje przeróżne modele sztukaterii elewacyjnej zarówno tej klasycznej jak i nowoczesnej. Wymiary DLE44 - Producenta Sztukaterii to 200 x 10 x 3,5 cm. Listwy elewacyjne możemy malować najlepiej po montażu na elewacji budynku.

Producent Sztukaterii Styropianowej - Listwy elewacyjne

Listwy elewacyjne były niegdyś najważniejszą częścią upiększania pałaców, a także domostw szlacheckich. Dziś jest to często używany element ozdobny na współczesnych fasadach, wokół okien, czy też drzwi. Listwa elewacyjna przyczynia się do wykreowania niepowtarzalnego stylu fasady podobnie jak klasycznego oraz nowoczesnego. Listwy elewacyjne styropianowe podkreślą urok i indywidualność Twego domu.

Listwy elewacyjne ze styropianu powlekane są masą sztukatorską. Używany surowiec na elewację przez Producenta Sztukaterii to Styropian EPS200. Jest to materiał wytrzymały na warunki atmosferyczne i mikropęknięcia. Sztukaterię fasadową należy pomalować po instalacji na dowolny kolor farbą elewacyjną silikonową lub akrylową.

Listwy elewacyjne styropianowe - elementy zdobiące dom w nowoczesnym i stylowym wydaniu. Wszystkie listwy elewacyjne zewnętrzne w ofercie Producenta Sztukaterii wytwarzane są w nowoczesnej technologii. Listwy elewacyjne wytwarzane są z utwardzonego styropianu EPS200. Kształt listew wycinany jest na ploterach, a później pokrywane są tynkiem sztukatorskim na bazie kruszywa kwarcowego i żywicy. Dzięki temu mają bardzo porządne właściwości techniczne, a co za tym idzie są odporne na warunki pogodowe.

Listwa fasadowa ze styropianu z powodzeniem odzwierciedla stylowe dekoracje, które pierwotnie były wykonane z gipsu. Kiedyś listwy elewacyjne bonie wykonywano ręcznie, na powierzchni budynków. Obecnie cała metoda ich robienia jest znacznie łatwiejsza i szybsza. Stosowanie sztukaterii elewacyjnej ze styropianu EPS 200 łudząco przypomina dziejową sztukaterię dekoracyjną. Listwa elewacyjna to fantastyczna metoda na zdobienie budynków. Listwy elewacyjne z EPS200 to istotnie szybsza i tańsza metoda na wykonanie ozdoby jak z gipsu czy betonu. Listwy elewacyjne do boniowania wykonywane są w różnych kalibrach, oraz konturach w podobny sposób tych nowoczesnych jak i klasycznych. Profile elewacyjne przyklejamy do powierzchni bezpośrednio na elewację.

Stosowane materiały przy produkcji wpływają na ich wagę i elastyczność, a także trwałość. Dzięki temu nie stanowią one obciążenia dla fasady budynku. Listwy elewacyjne zewnętrzne ze styropianu są proste i szybkie w montażu. Do ich montażu potrzebny jest tylko właściwy klej montażowy.

Co więcej, styropian EPS 200 jest przyjazny dla środowiska i zdrowia oraz ma długą żywotność. Jest to także ekonomiczny materiał. Dzięki temu jest odpowiedni na każdą kieszeń.

Listwa elewacyjna - wybierz styl

Producent Sztukaterii oferuje wielki wybór profili. W asortymencie sklepu online www.producent-sztukaterii.pl oferowane są listwy elewacyjne zewnętrzne inspirowane znanymi, historycznymi elementami sztukaterii dekoracyjnej, a także tymi dzisiejszymi o współczesnych nurtach. Nasz asortyment stale się rozszerza goniąc za trendami na świecie. Profile elewacyjne dostępne są w wielu stylach architektonicznych: prostych, klasycznych po ozdobne czy bardziej nowoczesne. Dzięki temu znajdują one swoje miejsce nie tylko w starszych i klasycznych budowlach czy kamienicach, ale także w nowoczesnej - współczesnej architekturze.

Listwy elewacyjne ze styropianu i ich wykorzystanie

Listwy elewacyjne styropianowe można zastosować jako dekorację otaczającą drzwi czy okna. Sztukateria zewnętrzna stosowana jest w domkach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych ( kamienicach ), obiektach użyteczności zbiorowej, jak i w zabudowaniach szeregowych, dworkowych i bliźniaczych. Listwa elewacyjna ze styropianu niezwykle dobrze sprawdza się w trakcie odbudowy dziejowego lub zabytkowego budownictwa. Projektanci także aplikują takie ozdoby na dopiero co powstałych budynkach o współczesnym wyglądzie.

Listwa elewacyjna zewnętrzna - barwy

Sporo osób uważa, że sztukateria elewacyjna powinna być biała. Kolor ten faktycznie oddaje niesamowite piękno kunsztownych modeli sztukaterii zewnętrznej. Aczkolwiek coraz częściej właściciele domów wykorzystują inne kolory np. pastelowe. Kolory do elewacji można dopasować osobiście według własnego uznania.

Listwy elewacyjne w asortymencie Producenta Sztukaterii są osiągalne w barwie piaskowej. Listwa elewacyjna jest gotowa do pomalowania na dowolny kolor po uprzednim zagruntowaniu. Dzięki temu zdołasz zaplanować dekorację pasującą do wizualnych wymagań budynku. Najlepiej malować listwy elewacyjne zewnętrzne po przyklejeniu i obróbce na elewacji.

Producent Sztukaterii Styropianowej

Doskonałe parametry techniczne, stylowy design, odporność, czy też dopieszczone detale przyczyniają się do renomy, jaką zyskały listwy elewacyjne z naszej oferty. Zarówno wśród projektantów domów, jak i osób prywatnych.
Polecamy nasze produkty sztukaterii zewnętrznej oraz wewnętrznej z kompletnej naszej propozycji Producenta Sztukaterii w cenach konkurencyjnych.

Opinie

Oceń 
2021-04-07

Polecam !!!

Fajna obsługa, szybka wysyłka polecam

  Oceń 
  2021-04-07

  Polecam

  polecam zakupy w sklepie

   Oceń 
   2020-05-09

   Towar godny polecenia

   wysoka jakość za przyzwoitą cenę

    Oceń 
    2020-05-09

    Fantastyczny zakup

    Mega szybka wysyłka

     Napisz swoją opinię !

     Napisz opinię

     Listwy elewacyjne styropianowe DLE44 - Producenta Sztukaterii Styropianowej

     Listwy elewacyjne styropianowe DLE44 - Producenta Sztukaterii Styropianowej

     Najwyższej jakości sztukateria

     Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

     Zaakceptuj Site use cookies