Wyprzedaż! Listwa elewacyjna DLE40, styropianowa listwa wokółokienna, styropianowe listwy elewacyjne, producent sztukaterii, sztukateria Powiększ

Listwa elewacyjna styropianowa DLE40 Producent Sztukaterii

2 Opinia(e)
Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

Nowy

Listwa elewacyjna gładka o symbolu DLE40 to wysokiej jakości sztukateria zewnętrzna w atrakcyjnej cenie od Producenta Sztukaterii. Model DLE40 to sztukateria elewacyjna z subtelnym, klasycznym zdobieniem. Listwy elewacyjne ze styropianu są obłożone wysokiej jakości tynkiem sztukatorskim o właściwościach odpornych na warunki atmosferyczne. Wymiary sztukaterii zewnętrznej 200 x 10 x 3,5 cm.

Więcej szczegółów

7872 dostępnych sztuk

 • 100 x 35 mm.
 • 120 x 35 mm.
 • 140 x 40 mm.
 • 150 x 40 mm.

58,21 zł

brutto

72,76 zł brutto

-20%

29,11 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość10 cm.
Grubość3,5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieWokółokienne
UwagaPodana cena jest za 1mb

Więcej informacji

Listwa elewacyjna - DLE40 - Producent Sztukaterii Styropianowej

Listwy elewacyjne ze styropianu pokryte masą sztukatorską o dużej odporności na uszkodzenia i warunki atmosferyczne. Listwa elewacyjna jak DLE40 wykonana została przez Polskiego Producenta Sztukaterii. Wymiary DLE40 to 200 x 10 x 3,5 cm. DLE40 to listwy elewacyjne do okien, ale i do drzwi. Sztukateria elewacyjna montowana jest na elewacji budynku po przez klejenie klejem do styropianu. Po montażu listwy elewacyjne malujemy na wybrany kolor farbami zewnętrznymi. 

 

Listwy elewacyjne - Producenta Sztukaterii Styropianowej

Listwy elewacyjne były niegdyś najważniejszą częścią upiększania pałaców, a także domów szlacheckich. Teraz jest to często stosowany element ozdobny na współczesnych elewacjach, wokół okien, czy też drzwi. Listwa elewacyjna przyczynia się do stworzenia niepowtarzalnego stylu elewacji zarówno klasycznego oraz nowoczesnego. Listwy elewacyjne styropianowe podkreślą urok i indywidualność Twojego domu.

Listwy elewacyjne z EPS200 pokryte są tynkiem sztukatorskim. Stosowany surowiec na elewację przez Producenta Sztukaterii to Styropian EPS200 o najtwardszych właściwościach. Jest to produkt wytrzymały na warunki pogodowe i mikrouszkodzenia. Sztukaterię elewacyjną należy pomalować po instalacji na dowolny kolor farbą elewacyjną silikonową lub akrylową.

Listwy elewacyjne styropianowe - elementy zdobiące dom w nowoczesnym i stylowym wydaniu. Wszystkie listwy elewacyjne zewnętrzne w ofercie Producenta Sztukaterii Styropianowej wytwarzane są w nowoczesnej technologii. Listwy elewacyjne zewnętrzne robione są z zagęszczonego styropianu EPS200. Kształt listew wycinany jest na ploterach, a w następnej kolejności pokrywane są tynkiem sztukatorskim na bazie kruszywa kwarcowego i żywicy. Dzięki temu mają niezmiernie dobre własności techniczne, a co za tym idzie są odporne na warunki atmosferyczne.

Listwa fasadowa ze styropianu z powodzeniem odzwierciedla klasyczne dekoracje sztukaterii zewnętrznej, które oryginalnie były zrealizowane z gipsu. Dawniej listwy elewacyjne bonie wykonywano ręcznie, na powierzchni budynków. W dzisiejszych czasach cała metoda ich robienia jest znacznie prostsza i szybsza. Stosowanie sztukaterii elewacyjnej ze styropianu EPS 200 łudząco przypomina dziejową sztukaterię elewacyjną. Taka zmysłowa listwa elewacyjna to efektowna metoda na przystrajanie budynków. Listwy elewacyjne ze styropianu to istotnie szybsza i tańsza metoda na zrealizowanie dekoracji jak z gipsu czy betonu. Listwy elewacyjne do boniowania robione są w różnych formatach, oraz kształtach w podobny sposób tych nowomodnych jak i klasycznych. Listwy zewnętrzne przyklejamy do powierzchni bezpośrednio na fasadę.

Wykorzystywane półprodukty przy pracy oddziaływają na ich wagę i elastyczność, a także wytrzymałość. Dzięki temu nie tworzą one obciążenia dla fasady. Listwy elewacyjne ze styropianu są proste i szybkie w instalacji. Do ich montażu wymagany jest tylko adekwatny klej montażowy.

Co więcej, styropian EPS 200 jest przyjazny dla otoczenia i zdrowia oraz ma długą żywotność. Jest to także ekonomiczny materiał. Dzięki temu jest odpowiedni na każdą kieszeń.

Listwa elewacyjna - wybierz styl

Producent Sztukaterii Styropianowej proponuje ogromny wybór modeli. W asortymencie sklepu online www.producent-sztukaterii.pl proponowane są listwy elewacyjne zewnętrzne inspirowane popularnymi, historycznymi detalami sztukaterii, a także tymi współczesnymi o nowoczesnych nurtach. Nasz asortyment wciąż się rozszerza goniąc za trendami światowymi. Listwy elewacyjne osiągalne są w wielu stylach architektonicznych: prostych, klasycznych po ozdobne czy bardziej współczesne. Dzięki temu znajdują one swoje miejsce nie tylko w starszych i klasycznych budowlach czy kamienicach, ale także w nowoczesnej - współczesnej architekturze.

Listwy elewacyjne i ich zastosowanie

Sztukateria elewacyjna ze styropianu to dekoracja, którą można zastosować jako ozdobę otaczającą drzwi bądź okna. Takie dekoracje elewacyjne używane są zarówno w domkach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych ( kamienicach ), obiektach użyteczności zbiorowej, jak i w zabudowaniach pałacowych, bliźniaczych czy szeregowych. Listwy elewacyjne zewnętrzne nader dobrze sprawdzają się podczas odnowy historycznego lub zabytkowego budownictwa. Projektanci także używają takie ozdoby na nowo powstałych budynkach o współczesnym wyglądzie.

Sztukateria zewnętrzna - kolorystyka

Wiele osób myśli, że sztukateria zewnętrzna powinna być biała. Kolor ten rzeczywiście oddaje niespotykane piękno kunsztownych stylów sztukaterii elewacyjnej. Jednakże coraz częściej posiadacze domów wykorzystują inne barwy np. pastelowe. barwy do fasady można dobrać osobiście według własnego uznania.

Listwy elewacyjne w ofercie Producenta Sztukaterii są osiągalne w barwie piaskowej. Listwa elewacyjna jest przygotowana do pomalowania na dowolny kolor po wcześniejszym zagruntowaniu. Dzięki temu możesz zaprojektować dekorację pasującą do wizualnych wymagań budynku. Najlepiej malować listwy elewacyjne zewnętrzne po przyklejeniu i obróbce na elewacji.

Producent Sztukaterii - Podsumowanie

Znakomite parametry techniczne, elegancki wygląd, wytrzymałość, czy też dopieszczone detale przyczyniają się do popularności, którą zdobyły listwy elewacyjne z naszej oferty. Zarówno pośród projektantów budynków, jak i osób prywatnych.
Zalecamy nasze produkty sztukaterii zewnętrznej oraz wewnętrznej z całej naszej propozycji Producenta Sztukaterii.

Opinie

Oceń 
2020-05-09

Polecam

Ekspresowa wysyłka

  Oceń 
  2020-05-09

  Polecam !!

  Dobry materiał i fajna jakość

   Napisz swoją opinię !

   Napisz opinię

   Listwa elewacyjna styropianowa DLE40 Producent Sztukaterii

   Listwa elewacyjna styropianowa DLE40 Producent Sztukaterii

   Najwyższej jakości sztukateria

   Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

   Zaakceptuj Site use cookies