Wyprzedaż! Listwa elewacyjna DLE34, listwy elewacyjne, sztukateria zewnętrzna, sztukateria elewacyjna, producent sztukaterii, dle34 Powiększ

Listwa elewacyjna okienna DLE34 - Producent Sztukaterii Styropianowej

2 Opinia(e)
Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

Nowy

Listwa elewacyjna o nazwie DLE34 od Producenta Sztukaterii. Nowoczesne listwy elewacyjne wykonane ze styropianu EPS200 pokryte odpornym na warunki atmosferyczne tynkiem sztukatorskim. Listwa elewacyjna ze styropianu ma symetryczny kształt ze zdobieniami po obu stronach. DLE34 wyprodukowana przez producenta sztukaterii w super cenie. Sztukateria zewnętrzna - DLE34 posiada wymiary 200 x 8 x 4 cm.

Więcej szczegółów

7856 dostępnych sztuk

 • 100 x 35 mm.
 • 120 x 35 mm.
 • 140 x 40 mm.
 • 150 x 40 mm.

58,21 zł

brutto

72,76 zł brutto

-20%

29,11 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość8 cm.
Grubość4 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieWokółokienne
UwagaPodana cena jest za 1mb

Więcej informacji

Listwa elewacyjna ze styropianu - DLE34 - Producent Sztukaterii Styropianowej

Nowoczesna listwa elewacyjna o symbolu DLE34 od Producenta Sztukaterii zewnętrznej i wewnętrznej. Listwa elewacyjna ma po bokach charakterystyczne proste kształty. Sztukateria elewacyjna jak DLE34 pięknie zdobi elewacje budynku w szczególności podkreślając okna lub drzwi. Producent Sztukaterii Styropianowej w całej swojej ofercie posiada wiele modeli sztukaterii zewnętrznej zarówno tej w stylu klasycznym jak i nowoczesnym. Listwa elewacyjna ze styropianu o symbolu DLE34 Producenta Sztukaterii została powleczona wysokiej jakości masą sztukatorską odporną na warunki atmosferyczne. Sztukateria elewacyjna - DLE34 posiada wymiary 200 x 8 x 4 cm. Listwy elewacyjne zewnętrzne przyklejamy na ścianę elewacji a następnie je malujemy na wybrany kolor.

Listwy elewacyjne od Producenta Sztukaterii

Listwy elewacyjne były niegdyś najważniejszą częścią upiększania dworków, a także domostw książęcych. Teraz jest to często stosowany element dekoracyjny na współczesnych fasadach, wokół okien, czy też drzwi. Listwa elewacyjna zewnętrzna przyczynia się do stworzenia niepowtarzalnego stylu fasady zarówno klasycznego jak i nowoczesnego. Listwy elewacyjne styropianowe podkreślą piękno i indywidualność Twego domu.

Listwy elewacyjne ze styropianu powlekane są tynkiem sztukatorskim. Używany materiał na fasadę przez Producenta Sztukaterii Styropianowej to Styropian EPS200 o najtwardszych właściwościach. Jest to materiał odporny na warunki atmosferyczne i mikropęknięcia. Sztukaterię zewnętrzną należy pomalować po instalacji na dowolny kolor farbą elewacyjną silikonową lub akrylową.

Listwy elewacyjne ze styropianu - elementy zdobiące dom w współczesnym i stylowym wydaniu. Wszystkie listwy elewacyjne zewnętrzne wykonywane przez Producenta Sztukaterii produkowane są w nowoczesnej technologii. Listwy elewacyjne przygotowywane są z zagęszczonego styropianu EPS 200. Kształt listew wycinany jest na ploterach, a potem pokrywane są tynkiem sztukatorskim na bazie kruszywa kwarcowego i żywicy. Dzięki takiemu zabiegowi mają bardzo dobre właściwości techniczne, a co za tym idzie są odporne na warunki atmosferyczne.

Listwa elewacyjna z EPS200 z powodzeniem odzwierciedla stylowe dekoracje, które autentycznie były wykonane z gipsu. Kiedyś listwy elewacyjne bonie wykonywano ręcznie, na powierzchni budynków. Współcześnie cała procedura ich robienia jest znacznie prostsza i szybsza. Stosowanie sztukaterii elewacyjnej ze styropianu EPS 200 łudząco przywodzi historyczną sztukaterię. Listwa elewacyjna to efektowna metoda na ozdabianie domów. Listwy elewacyjne ze styropianu to dużo szybsza i tańsza metoda na zrealizowanie wymarzonej sztukaterii dekoracyjnej jak z gipsu czy betonu. Listwy fasadowe do boniowania robione są w różnych kalibrach, oraz kształtach zarówno tych współczesnych jak i klasycznych. Listwy elewacyjne przyklejamy do powierzchni bezpośrednio na fasadę budynku.

Wykorzystywane artykuły przy pracy wpływają na ich lekkość i elastyczność, a także solidność. Dzięki temu nie tworzą one obciążenia dla fasady. Listwy zewnętrzne ze styropianu są bezproblemowe i szybkie w instalacji. Do ich montażu pomocny jest jedynie dopasowany klej montażowy.

Co więcej, styropian EPS 200 jest przyjazny dla otoczenia i zdrowia oraz ma długą żywotność. Jest to też ekonomiczny materiał. Dzięki temu jest pasujący na każdą kieszeń.

Listwa elewacyjna zewnętrzna - wybierz charakter i styl

Producent Sztukaterii proponuje bardzo duży wybór sztukaterii zewnętrznej. W ofercie sklepu on-line www.producent-sztukaterii.pl sugerowane są listwy elewacyjne zewnętrzne inspirowane popularnymi, historycznymi elementami sztukaterii zewnętrznej, a także tymi nowoczesnymi o współczesnych nurtach. Nasz asortyment cały czas się poszerza goniąc za nowinkami światowymi. Profile elewacyjne osiągalne są w wielu stylach architektonicznych: prostych, klasycznych po ozdobne czy bardziej nowoczesne. Dzięki temu mają one swoje miejsce nie tylko w starszych i klasycznych budowlach czy kamienicach, ale także w nowoczesnej - współczesnej architekturze.

Sztukateria elewacyjna i jej stosowanie

Listwy elewacyjne styropianowe można zastosować jako dekorację otaczającą drzwi albo okna. Takie dekoracje elewacyjne stosowane są również w domkach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych ( kamienicach ), budynkach użyteczności publicznej, oraz w zabudowaniach bliźniaczych, szeregowych czy dworkowych. Listwy elewacyjne ze styropianu bardzo dobrze sprawdzają się w trakcie renowacji historycznego lub zabytkowego budownictwa. Architekci także wykorzystują takie dekoracje na nowo powstałych zabudowaniach o nowoczesnym designie.

Listwy elewacyjne zewnętrzne - barwy

Dużo osób myśli, że sztukateria elewacyjna powinna być biała. Kolor ten rzeczywiście oddaje niespotykane piękno misternych wzorów sztukaterii. Aczkolwiek coraz częściej właściciele domów używają innych kolorów np. pastelowych. Barwy do elewacji zewnętrznej można dopasować indywidualnie wedle osobistego uznania.

Listwy elewacyjne w ofercie Producenta Sztukaterii Styropianowej są osiągalne w barwie piaskowej. Listwa elewacyjna jest przygotowana do pomalowania na jakikolwiek kolor po uprzednim zagruntowaniu. Dzięki temu możesz zaplanować dekorację pasującą do wizualnych wymagań budynku. Najlepiej malować listwy elewacyjne zewnętrzne po przyklejeniu i obróbce na elewacji.

Producent Sztukaterii Styropianowej

Zachwycające parametry techniczne, stylowy design, wytrzymałość, czy też dopracowane detale przyczyniają się do popularności, jaką zdobyły listwy elewacyjne z naszej oferty. Sztukateria elewacyjna ma uznanie zarówno pośród projektantów domów, jak i osób prywatnych.
Rekomendujemy nasze artykuły sztukaterii zewnętrznej oraz wewnętrznej z kompletnej naszej propozycji bezpośrednio od Producenta Sztukaterii.

Sztukateria zewnętrzna wysokiej jakości i atrakcyjnych cenach.

Opinie

Oceń 
2020-05-09

Super obsługa

Dobry materiał i fajna jakość

  Oceń 
  2020-05-09

  Polecam !!

  wysoka jakość

   Napisz swoją opinię !

   Napisz opinię

   Listwa elewacyjna okienna DLE34 - Producent Sztukaterii Styropianowej

   Listwa elewacyjna okienna DLE34 - Producent Sztukaterii Styropianowej

   Najwyższej jakości sztukateria

   Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

   Zaakceptuj Site use cookies